Relax těla i mysli

massage-courses

Masáže jsou považovány za jeden z vůbec nejstarších osvědčených léčebných prostředků. Masáž je užívána již po tisíciletí k odstranění bolesti zad, šíje, k nastolení dobré nálady a k uvolnění svalstva. Masáž je velmi vhodná prevence před nemocemi.

Masáž z psychologického hlediska zlepšuje náladu, odstraňuje stres, navozuje pocit vnitřního klidu a vyrovnanosti. Masáž zaručeně zapůsobí pozitivně na Vaši citovou vyrovnanost i fyzickou pohodu.

Díky masáži uvolněnému tělu a relaxované psychice , lidé doslova omládnou ve smýšlení a vedou mnohem aktivnější a spokojenější život.

Masáže jsou vhodné pro každého bez omezení věku a pohlaví. Masáže pomohou řešit problémy s bolestmi zad a končetin i jiných zdánlivě nesouvisejících obtíží a neduhů.

Přinesou relaxaci a uvolnění každému, kdo se nechá hýčkat příjemnými pocity vyplývajícími z masáže.

Masáže díky svým blahodárným účinkům poskytují:

  • Regeneraci a celkovou relaxaci
  • Péči o prevenci rovnováhy organismu
  • Uvolnění fyzických i psychických bloků
  • Podporu nervového systému
  • Uvolnění a detoxikace svalů

Relaxační masáž

Relaxační masáž je vhodná při únavě a vyčerpání. Je jemná a příjemná forma dodávání životní energie, je to osvěžující smyslová terapie využívající vůní a léčivých účinků aromatických esencí, čistých přírodních olejů.Má mnoho prospěšných účinků na stav svalů, kloubů, šlach a ostatních tkání a orgánových systémů.

Klasická masáž

Klasická masáž Vás zbaví bolesti zad, šíje a dalších partií. je velmi jemná a příjemná forma dodávání životní energie,při zásobení všech životně důležitých orgánů se obnovuje samoléčebný mechanismus člověka . Masáž Vám pomůže odstranit z těla jedy, uvolnit zablokovanou energii, odstranit bolesti zad a šíje a vrátit tělo zpět do jeho přirozené rovnováhy.

Sportovní masáž

Sportovní masáž se využívá nejčastěji před nebo po sportovním výkonu či namáhavé fyzické práci. Je upravenou formou rekondiční masáže. Mezi zásadní rozdíly patří prioritní zaměření masáže na svaly a svalové skupiny zapojované při konkrétním sportovním výkonu. Sportovní masáž doporučujeme před a i po sportovního výkonu. Navozuje vyšší svalovou aktivitu, pomáhá k prohřátí zatěžovaných partií a podobně jako jiné masáže přispívá navození celkové duševní i tělesné pohody. Masáž sportovní a rekondiční může podstoupit každý bez doporučení lékaře.

Rekondiční masáž

Slouží nejlépe k udržení jak fyzické tak i psychycké kondice. Je důležitou součástí péče o tělo u jedinců s nedostatkem aktivního pohybu, u lidí s jednostranným typem přetížení a k odstranění bolesti zad. Rekondiční masáž pomůže k uvolnění svalového napětí,odeznění pocitu únavy, zmírnění nebo úplné odbourání bolesti zad a celkovému osvěžení organismu po fyzické či psychické námaze.
Doporučujeme provedení masáže celého těla.

Lymfatická Masáž

Podporuje činnost lymfatického systému. Masáž proti celulitidě a na podporu formování postavy, je jednou z nejžádanějších odborných masáží , je to hmatová technika orientovaná na lymfatický systém. Masážními hmaty se uvolní tukové buňky. Anticelulitidová masáž se provádí postupem, kde dochází ke stimulaci podkožní tukové struktury. Ovlivňuje se hluboký krevní oběh. Kompresní hmaty mají příznivý vliv na podkožní metabolismus a dochází poté k lepšímu vstřebávání tuků. Aktivují se hluboké svalové struktury a rozrušují tukové tkáně. Masáží se ovlivńují hluboké i povrchové kapiláry a tím dochází k vyhlazování kůže, rozrušování tukových buněk, strií a především celulitidy.Tento postup má výborné výsledky nejen v samotném vyhlazení celulitidy, ale také ve formování postavy, ve zlepšení kvality pokožky, v povzbuzení lymfatického systemu. Dále je vhodná pro ošetření unavených končetin a doporučená jako prostředek na zvýšení imunity a detoxikaci organismu. Cílem této masáže je zlepšit odtok lymfy. Používá se k ošetření otokových stavů, při těžkých nohách, jako prevence proti nádorovým onemocněním. Tato terapie zvyšuje kondici o 10 až 15%, tedy je vhodná i pro výkonné sportovce.