Ruce jsou náš komunikační a pracovní nástroj. Podáním ruky navazujeme prvotní kontakt. Právem si zaslouží pravidelnou péči nehtů a pokožky.

Profesionální ošetření rukou v salonu již dávno nezahrnuje pouze klasickou manikúru, ale mnoho dalších příjemných a zkrášlovacích procedur.

Manikúra je označení kosmetické procedury, zahrnující ošetření rukou s důrazem na nehty a jejich okolí. Hlavním předmětem je očištění nehtů, upravení tvaru a délky, odstranění odumřelé nehtové kůžičky a ošetřní záděrek.

Součástí manikúry múže být i lakování nehtů a na závěr pokožku rukou ošetříme krémem. Klasickou manikúru můžeme spojit s parafínovým zábalem, který je příjemnou formou péče o naše ruce.

Nejčastější typy péče o nehty:

  • Modelace nehtů třífázovým gelem
  • Zpevnění vlastních nehtů
  • P-Shine (Japonská manikúra)
  • Permanentní i klasická Francouzská manikúra
  • Parafínové zábaly
  • Masáže rukou
  • Lakování a zdobení nehtů

P-Shine – Péče o přírodní nehty – zpevňující japonská manikúra

Tato metoda je určena těm, kteří preferují péči o nehty pomocí přírodních produktů, je speciálně určena pro slabé, štěpící se a lámavé nehty.

Je důležité si uvědomit, že nehtová ploténka se skládá z několika vrstev a roste velice pomalu. Je zapotřebí počítat s tím, že pokud začnete používat P-Shine dnes – perfektní výsledek se dostaví za 3 měsíce, to je doba, kdy odroste celá délka nehtu před aplikací péče.

P-Shine spočívá v zalešťování včelího vosku, parafínu, diamantového prachu, kaolinové hlíny, glycerinu a vitamínu dovnitř nehtu.

Nehty se zpětně vyživují postupným doplňováním se tato vrstva zvětšuje, nehet zpevňuje, ale opticky je nehet stále přirozeně tenký po určité době nehty vypadají zdravě jsou pevné a krásně lesklé mohou se lakovat.

P-Shine – se jako jediný hodí i pro muže. Lze ji použít také při pedikúře. Máte-li trpělivost uvidíte, že vaše vlastní nehty budou vypadat skvěle

Parafínová lázeň – používá se na zábal rukou

Je určena na hloubkové prohřívání a uvolnění ztuhlých kloubů. Změkčení,zjemnění a prokrvení pokožky. Snížení svalového napětí a regeneraci ochablé pokožky. Při třepení a lámavosti nehtů.

Příznivě působí na metabolismus kůže a podkožního vaziva. Účinná úleva při revma a artróze. Relaxace a únik od každodenního stresu.

Zpevnění přírodních nehtů
Gel lakem

Pro ženy, které nemohou mít dlouhé nehty nebo nechtějí „umělé nehty“, ale přesto chtějí mít stále upravené ruce, se nabízí potažení (zpevnění) přírodních nehtů Gel lakem.

Výhodou novinky gel laku je kombinace snadné aplikace laku s výdrží a pevností gelu. Gel-lak vydrží 2-4 týdny

Manikérské služby

Služba Cena
Manikúra (úprava tvaru nehtů, odstranění kůžičky, leštění nehtů, olejíček, krém) 180 Kč
P.Shine – manikúra (úprava nehtů, odstranění kůžiček, P.Shine, olejíček, krém) 270 Kč
Lakování 50 Kč
Francouzské lakování 100 Kč
Olejíček, Cuticle, Laky-Calcium, Protein, Top 25 Kč
Masáž rukou 100 Kč
Zábal s maskou 100 Kč
Parafínový zábal 150 Kč
Piercing do nehtu 200 Kč
Gel-lak 350 Kč
Odstranění Gel-laku 200 Kč
Modelace nehtů-Gel-Akrygel-Akryl 650 Kč
Gel barevný odstín +50 Kč
Doplnění 500 Kč
Potažení přírodních nehtů 600 Kč
Zdobení 50 – 150 Kč
Obtisky, 3D obtisky, kamínky 5 – 50 Kč
Úprava umělých nehtů 200 Kč
Odstranění gelu 200 Kč